Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

27 січня 2024 року у Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ пройшов І етап (шкільний) Всеукраїнських змагань "Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу" серед дівчат під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

20 січня 2024 року у Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ пройшов І етап (шкільний) Всеукраїнських змагань "Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу" серед хлопців  під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

06 січня 2024 року серед школярів 2012-2013 років народження Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ пройшов І етап  Всеукраїнських змагань "Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу" .

Возможно, это изображение текст

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Наймасштабніші учнівські змагання країни на низькому старті!

На учнів очікують захопливі етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Згуртованість, перемоги та нові емоції - ти готовий до цього?

Реєструй свою шкільну команду до 1 лютого та гідно представ свою школу/громаду/місто/область!

scl.gov.ua

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Що чекає школярів у межах нового спортивного проєкту? 🤔

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – спортивні змагання змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду🔝

Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. Цього року Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з пʼяти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг

Змагання складатимуться з 5 етапів:

1️⃣. Шкільний – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту

2️⃣. Територіальний – змагання серед шкіл у межах територіальних громад

3️⃣. Районний – визначення переможців районів

4️⃣. Обласний – проведення змагань на обласному рівні, переможці якого отримують перепустку у фінальний етап

5️⃣. Всеукраїнський – визначення чемпіона та призерів змагань кожної окремої Ліги

Реєструйся та долучай свою школу до проєкту!

Всеукраїнські шкільні ліги – твій шлях до перемоги! 🥇

Возможно, это зарисовка (текст)