Відділ освіти Дружбівської міської ради

План роботи відділу освіти

Основні завдання та пріоритетні напрямки роботи

відділу освіти на 2022 рік:

1.Забезпечення стабільного розвитку системи освіти регіону, особистісного розвитку дітей та учнів згідно з їх індивідуальними здібностями й потребами.

2. Реалізації Закону України «Про освіту», реформування загальної середньої освіти, концепції Нової української школи, державної політики у сфері освіти.

3.  Забезпечення якості освіти та якості надання освітніх послуг.

4. Розвиток мережі закладів освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості, потреб держави: реконструкція закладів дошкільної освіти, відкриття додаткових груп та створення додаткових місць.

5. Розвиток мережі інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти, інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти.

6. Забезпечення впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

7. Створення умов для якісної підготовки учнів до інтелектуальних змагань, результативність навчання в закладах загальної середньої освіти за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання.

8. Розбудова державно-громадського управління у сфері освіти, посилення взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями.

9. Створення оптимальних умов для забезпечення неперервної освіти педагогічних працівників системи дошкільної та загальної середньої освіти  шляхом поширення дистанційної освіти, підготовка педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи та інклюзивної освіти.

10. Забезпечення архітектурної доступності до будівель закладів освіти для маломобільних груп населення.

11. Забезпечення підвезення учнів та вчителів до місця навчання та роботи й у зворотному напрямі.

12. Сприяння запровадження заходів з реалізації регіональних освітніх проектів, що реалізуються в області.

 

Детальніше про план на 2022 рік

 

Детальніше про план на 2021 рік

Детальніше про план на 2020 рік

Детальніше про план на 2019 рік