Цільова програма з безпечного та якісного харчування

Для ознайомлення зі шкільним меню, можна перейти

за посиланням на розділ "Харчування" Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ

Меню ЗДО ясла-садок "Сонечко" знаходиться у розділі "Харчування"  на сайті закладу.

Детальніше про реформу шкільного харчування, яка закладає фундамент здоров'я української нації  можна дізнатися на новій платформі  "ЗнаЇмо"

Портал «Знаїмо» містить базову інформацію та методичні рекомендації для засновників закладів освіти, керівників, педагогічних та медичних працівників, батьків та учнів щодо організації системи шкільного харчування,  системи НАССР, публічних закупівель, формування культури здорового харчування.

2023 р.

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення щодо встановлення батьківської плати за харчування дітей у шкільних та дошкільних закладах освіти у 2023 році"

2022 р.

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення щодо встановлення батьківської плати за харчування дітей у шкільних та дошкільних закладах освіти у 2022 році"