УВАГА!!! Шановні батьки, учні! З 1 листопада 2021 р. заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання учнів 1-11 класів.

Дата: 01.11.2021 18:23

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Сумська область належить до «червоної зони» відповідно до показників захворюваності на COVID-19. Це передбачає організацію освітнього процесу для всіх класів дистанційно.

Усі заняття відбуватимуться згідно з розкладом, ознайомитись з яким можна на сайті Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ у розділі "Дистанційна освіта"  за посиланням http://druzhba.school.org.ua/  та в розділах "Дистанційна освіта" філій закладу.

Шановні класні керівники:

• доведіть до відома учнів та батьків розклад дистанційного навчання;
  • здійснюйте щоденний контроль за відвідуванням уроків учнями свого класу.

Шановні здобувачі освіти:

• підготуйте робоче місце для ефективного навчання;
  • щоденно відвідуйте уроки відповідно до розкладу;
  • своєчасно виконуйте та здавайте класні, домашні роботи;
  • записуйте всю необхідну інформацію в щоденники;
  • у разі виникнення питань, звертайтеся до класного керівника або вчителя-предметника.

Шановні вчителі:

• відповідально поставтеся до проведення уроків дистанційно, забезпечте їх змістовність та результативність;
  • рекомендуємо для організації ефективної роботи з Microsoft Teams ,  скористатися «Коротким посібником користувача».

Шановні батьки:

• допоможіть дітям облаштувати робоче навчальне місце;
  • здійснюйте щоденний контроль за навчанням дітей;
  • завчасно попереджайте класного керівника про можливі причини відсутності дитини на уроках;

Шановні здобувачі освіти, учителі та батьки, ПАМ’ЯТАЙТЕ – навчання продовжується! Здоров’я всім міцного!