Відділ освіти Дружбівської міської ради

До уваги учасників освітнього процесу!

    ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З  08 до 24 січня включно 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 9 грудня.

Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, після новорічних та різдвяних свят.

Відповідно до ухваленого документа, на період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Інформуємо, що навчання учнів закладів загальної середньої освіти Дружбівської міської ради в зазначений період відбуватиметься в дистанційному режимі. Детальніше в розділі "Інформація для батьків та учнів - Дистанційне навчання" на сайті Дружбівського НВК за посиланням   http://druzhba.school.org.ua/

Рекомендуємо дбати про своє здоров'я та здоров'я оточуючих, дотримуватись усіх встановлених санітарно-гігієнічних заходів.« повернутися до списку новин