ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ 3х3

Дата: 27.03.2019 16:19

«Баскетбол 3х3» - складний вид спорту для школярів, вивчення якого не передбачається навчальною програмою з фізичної культури для учнів закладів загальної середньої освіти. Оволодіти знаннями та навичками гри у «Баскетбол 3х3» можливо тільки в позаурочний час, на додаткових заняттях з фізичної культури.

19 березня 2019 року в м.Шостка відбувся ІІ (зональний) етап обласних  змагань чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат старшого (2001 р.н. і молодше) та середнього віку (2004 р.н. і молодше).

Чотири  команди Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад у важкій боротьбі достойно представили Дружбівську ОТГ:

ІІ місце - команда дівчат (2004 р.н. і молодше)

ІІІ – команда дівчат (2001 р.н. і молодше)

ІІІ – команда юнаків (2001 р.н. і молодше)

ІІІ – команда юнаків (2004 р.н. і молодше)

Вітаємо з перемогами учнів та керівника шкільних команд  Кравченко Л.Г.!

Дякуємо за якісну підготовку до змагань.