Терміни проведення осінніх канікул у 2020/2021 н.р.

Дата: 13.10.2020 14:00

Термін проведення осінніх канікул в закладах загальної середньої освіти Дружбівської міської ради:

26.10.2020 - 01.11.2020

До уваги учнів, батьківської громадськості, учителів!

З метою організації безпечного освітнього процесу в Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ та Чуйківській філії,  при яких організовано вибрчі дільниці, 22 та 23 жовтня навчання здійснюватиметься дистанційно.

*        *        *        *         *

На виконання рішення засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 09.10.2020 №12) та з метою запобігання можливого розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, в Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів  встановлено карантин та припинено освітній процес строком на 14 днів, починаючи  з 12.10.2020 року  (наказ віділу освіти Дружбівської міської ради від 09.10.2020 №116-ОД "Про встановлення карантину та припинення навчального процесу в Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")

Навчання учнів відбуватиметься за допомогою дистанційних технологій.

Завдання для учнів щоденно висвітлюються на сайті Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ за посиланням http://druzhba.school.org.ua/  у розділі "Інформація для батьків та учнів" (підрозділ "Дистанційне навчання").

Усім учасникам освітнього процесу рекомендуємо неухильно дотримуватись санітарно-гігієнічних заходів з метою профілактики та запобігання захворюванню.